Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz RootRulez #1641 üzenetére

    Azért nem találsz, mert az XYAB gombkiosztásnak az MS-hez és az xinput kompatibilitáshoz van köze.

    Nem hiszem, hogy 1:1 a kapcsolat, de amit eddig láttam, az az volt, hogy ami 1234 vagy valami más gombkiosztású volt, az soha nem volt xinputos, ami viszont XYAB-s az xinputos volt.

    Hivatalosan az xbox pad és a logi F széria ami xinputos, ezek biztosan azok. A Chillstreamnek két verziója van, az alap, ami szntén XYAB-s, az is xinputos, meg van egy ezüst színű, ami viszont nem ilyen kiosztású - nem is xinputos. A speedlinknek szintén van 1234 kiosztású xbox formájú padja, ami nem xinputos, meg van egy új (dupla áron, és itthon még nem láttam) ami viszont xinputos, és (surprise) XYAB kiosztású.

    Egyik a másikra nem garancia, de jó szamárvezető, és magyarázat arra, hogy miért nem találsz XYAB-s kiosztást.

    Én erőltetném a helyében az F310-et, mert azok a padok, amik csak directinputot tudnak, inkább csak nyűgöt jelentenek, sok velük a szívás, és rend szerint a fiókban végzik. Maradjon a loginál, ha jót akar.

Új hozzászólás Aktív témák