Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz ladybug #82803 üzenetére

    Nagyon profin csinálod :R Beleillesztem az én vasárnap reggelem, mert nagyon hasonló volt :)

    Én nem vagyok korán kelős, de erőt veszek magamon ( nyolcig tudnék aludni ).

    Ma 6-kor keltem. Reggelire 2 pirítós+narancslé, aztán kutyaséta. 20 perc bemelegítés az éhgyomros futáshoz. Eddigre nagyjából beindul a bélrendszer is. Ez nagyon fontos futás előtt.
    6:55 bemelegítés, 6:20-kor indulás. 8-kor pedig otthon voltam. 90-95 perc laza km gyűjtés volt a napirend 138-140-es pulzus körül ( fehérjedús palacsinta sütés kb. 30-40 db a 3 csajszinak és nekem - egész napra elég nassolni ).
    Edzés pipa, és előttem az egész nap. :)
    Ezt követte árnyékos játszótér a lányokkal ( anya otthon dolgozott ), majd elvittem őket fürdeni is.

    tisn: teljesen átérzem a dolgot! Droidok vagyunk, akik időnket áldozzuk a megélhetésért. Én is lennék inkább a lányokkal és kirándulnék, játszanék Velük stb. Tökmindegy máshol is ez lenne... Valószínűleg alapból a munka büdös már nekem... Főnökömnek mondtma pár éve ez nem burnout szindróma. Messze vagyok én attól, ez már Burnin! Befelé égek :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák