Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    válasz inf3rno #75561 üzenetére

    Férfi, 177 cm, 105kg, több géppel is nézve a testzsír 30-32% között mozog, 47-49% között. Ettől többet nem tudok mondani. Max azt, hogy anatómiailag szélesebb váll és csípő jellemez az átlagnál. Gyerekkorom végigsportoltam (duatlon, triatlon, úszóversenyek). Fiatalon 22-28 évesen capoiera, muay thai. Ekkoriban semennyire sem figyeltem a kajára. De jobban pöröghetett az anyagcserém.
    Majd jött a karrier, asszony, elkezdtem lustulni. Asszony IR-es, emiatt fehérkenyér helyett tk kenyér, cukros dolgok legalább 90%-kal vissza lettek véve. Nem bírom megállni, hogy néha ne csábuljak el.

    Kajában mindig lehet lejjebb adni, de nekem inkább a fizikai erőnlét lenne a fontosabb. Úszni kezdtem tavaly nyáron. Decemberben egy baleset miatt a jobb vállamban majdnem elszakadt a "rotátorköpenyem". De még pár hónapig pihentetni kell, mert 4 szalagból 2 majdnem teljesen elszakadt. Ezeknek idő kell, hogy újra összeforrjanak.

    De így 40 éves fejjel, karrierben elérve az a szint, ahonnan már csak nagy küzdelemmel léphetnék tovább, inkább a testemre fordítanék több időt. Helyileg kb. 1x2m hely van. Egy evezőpad és elipszis tréner több helyet igényelne szerintem. Annó egy kis taposót próbáltam, de durván recsegett-ropogott. Kedvem el is vette, mert mellette nem lehetett TV-t nézni. Mivel napi 3-5000 lépésem van, így gondoltam kevésbé tudnék magammal szemben kifogást találni, ha itt lenne egy sétálópad. Nyaraláskor simán megvan a 25-30e lépés. De olykor több is.
    Tegyük fel 300e - bár 200-nak jobban örültem volna - egy normálisabb futópad, akkor abból mondjuk kijöhet 10-15 cipő. Persze kifogás lehet ekkor, hogy át kell öltözni és ki kell menni. De muszáj magam megerőszakolni, mert nem akarok kövér öregember lenni :)

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák