Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz #64052736 #69716 üzenetére

    Nekem a hagymák komoly görcsöket szoktak okozni. A fokhagyma még elmegy, a vöröset nagyon nem bírom. Próbálkoztam, és egy idő után hozzászoktam, de ha lehet inkább kerülöm mostanában, és csak fokhagymát eszek. Most a chili olaj, amiért oda vagyok. 4-8db habanero vagy szellemchili fél liter olajban. Ha nyersen eszem ezeket a paprikákat, akkor fizikai fájdalmat okoz már egy kis harapás is, így viszont elég jól kontrollálható a csípősségük.

    A nagy százalékos csoki zsírt ad elsősorban, én legalábbis azért eszem. Az alacsony százalékosban van egy csomó cukor. Vannak egyébként jobb bean to bar csokik, amik nem keserűek ilyen magas százalékkal sem, mert nincsenek agyonpörkölve. Azokat érdemes megnézni, egész más kategória pl. a Lindthez képest is. Ha nagyon alacsony a testzsírod, és hosszú távot futnál, akkor érdemes azt is pótolni. Én a kalória miatt eszem, hogy ne fogyjak el teljesen. Mármint be lehetne vinni disznózsírral meg vajjal is, de akkor már legyen inkább csoki, mert az még finom is.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz #64052736 #69716 üzenetére

    85% fekete csoki naaagyon jo vasforras is :K az mellett h antioxidans. Minosegi vorosbor szinten,abbol 1-2 deci eleg (naponta nem innam,de heti egyszer okes).
    Kurkuma,gyomber,fahej,feketbors + limonade citrombol kombo jo a gyulladas lehuzasara,segiti az izuleti gyulladast is. A bors felerositi a kurkuma hatasat,szinergiat alkotnak,egy csipet bors ehhez eleg.
    Beszelunk itt fel kiskanal kurkuma,csipet bors,csipet fahej,negyed kiskanal gyomberpor + fel citrom leve + 2deci langyos vizrol.

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák