Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefyY

    őstag

    válasz Peterhappy #68713 üzenetére

    :R

    #68714 inf3rno: Nekem sem ártana elfelejtenem enni, a túrós derelye-csokoládé-szaloncukor-oreo vonalon voltam egész este... :U + lecsúszott egy kis single malt scotch is a tesómmal, mert hát péntek este... :DDD de 186/68 azért nagyjából most stabil.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

  • #64052736

    törölt tag

    válasz Peterhappy #68713 üzenetére

    Én sem vagyok egy nyomon. :DD
    Még 10 évvel ezelőtti, Pepe futó időszámítás előtti bejegyzéseket is szoktam olvasgatni. Táplálkozás, cipők, stb. témakörökben. Fent a keresőbe beírom és olvasom vadul a régi dolgokat is.
    A bélrendszeremet tettem rendbe, erre kegyetlenül ráfeküdtem az elmúlt időszakban. Rengeteg rost és nyomatom gyógynövény italokat is. Ezek mellett bejött a képbe a kefír is, amit régen ki nem állhattam, most meg ész nélkül eszem. Kolbász minden este, kenyérrel, hagymákkal. Nyáron paradicsommal és paprikával, persze a hagyma akkor is marad. Utána kakaó, kevés fahéjjal és mézzel (hársméz). Aztán jöhet a banán. Fogmosás és tente. :D
    A banánt ne kérdezd, ez értelmetlen, de finom. Talán Júniusban írtam be először, akkor voltam 100-102kg. Nem akartam lengőhasú lenni, így nekiálltam változtatni. Most már meg azt nem érzem, hogy lenne hasam. Frankón olyan könnyű lettem középtályt, hogy futás közben mellkast, meg csípőt érzem, közte semmit. Néha lenézek, hogy megvan-e a bélrendszer. :D Ú, meg még jött a cékla is, azt is vadul pusztítom.
    Talán te is próbálkozz a bélflóra helyreállításával, nálam is az segített. Számos szakirodalom szól erről. Én ezzel az 2000-es évek elején találkoztam egy rádió műsorban, ott mondta a doki, hogy ezen sok minden elmehet, főleg az egészség. Akkor még kiscsikó voltam, de jegyzeteltem, hátha jó lesz később és lám!

Új hozzászólás Aktív témák