Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz LanyUs #48721 üzenetére

    Nemrég szedtem össze, hogy melyik futócipőmet mikor vettem és mennyiért (bő 3 éve vettem az elsőt saját magamnak, szóval annyira nem volt nehéz az adatgyűjtés). A legtöbbet a Sense Ride 2-ért fizettem, ami itthoni beszerzéssel volt, tavaly nyáron. Az 26 ezer Ft-ba kerül. :) Azt inkább nem mondom, hogy az elmúlt 1 évben összesen (és ha szigorúan nézzük, feleslegesen) mennyit költöttem futócipőre. De így egy összegben riasztó az a 45K.
    Kíváncsi vagyok a tapasztalatodra a Stinsonnal. Nekem az még nagyon a holdjáró kategória így ránézésre. A Clifton kinézetével már megbarátkoztam, a Rincon meg már egészen átlagos kinézetű. A Speedgoat is bejön, ha már terepcipő.
    A sportsshoest meg lehet, hogy elfelejthetjük a brexit miatt sajnos. Pedig pont nemrég szereztem New Balance cipőkhöz kupont ott.

    (#48720) Never79: a korábbiakat próbáltad? A 2-eshez képest milyen az új? Azt olvastam még keményebb, pattogósabb lett a talp, pedig a Salomon eddig se a pihepuha lágyságáról volt híres. A 2-est szeretem, de ennél már nem biztos hogy szeretnék merevebbet. Mondjuk technikás terepen, mindenen is átmenő cipőnek tökéletes.

    (#48719) myckey: pont ez a két márka ami elég exkluzív, egyrészt amilyen termékeket csinálnak, másrészt ennek megfelelően az árazást tekintve is. Még idevehetjük talán az Ont is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák