Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norby_42

    aktív tag

    válasz zaskar #47529 üzenetére

    Köszi. A környék ismerős, de a Szarvas Kör volt az, meg fogom csinálni őket.

    Eat pasta, run fasta

  • myckey

    veterán

    válasz zaskar #47529 üzenetére

    Szép eredmény, Gratula a tempóhoz !

    Tavasszal/nyáron Szarvaskő volt itt is. De semmi technika meg hivatalos bizbaz, tájolóspapírosfejből szaladás. 45kilo 1700+szint körüli. Felsőtárkányból is volt ilyenem, minimálisan hosszabb és szintesebb lett. Mindkétszer Szilvásvárad irányába, fel a fennsíkra 2x és vissza. Próbálom szívatni magam a szintekkel, felépítésem is sokat"segít" ebben. jól van az, legalább lefelé gurulok.
    Pilisben volt még ilyenem, Rám szakadék körül. +15kgsúlymellényes/dzsungelbakancsos. De itt nem szaladtam, inkább korcsolyáztam az év legelején. Előtte meg kékre verték a fejem másik edzésen :D

    Én szezon közben nem igazán szorultam technikára, meg onlineinstant dolgokra. Mátrakupában tudtam vitézkedni, MSTSZ százasplusz is volt, szerencsére. Balaton 4 napos is covid előtt ment le, napra pontosan és Bükkben is akadt hivatalos.Plusz gödöllői Margita.
    Most a PeaksofHungaryval muszáj trackeznem, de tetszik hogy ide is elég utólag regisztrálni/feltölteni.( amit mondtál ).
    Bükktrails is jó kezdeményezés....de bízom hogy jövőre a kupasorozat normálisan lemegy.
    Na meg az utolsó pillanatban halasztott TanúhegyektrailUM volt Geogos, de az is egyszerű volt...-offline- telefonnal EP ken igazolni gps alapján. ( ráadásul ez még egész szervezett is lett, ahhoz képest, hogy.... )

    #47533norby_42
    Úgy legyen, de viszel a hátadon ! :K

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák