Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stvnppp

    senior tag

    válasz Teasüti #4728 üzenetére

    Simán látható lehet 2 hónap alatt is. Nyilván függ az előképzettségtől és a testzsírszázaléktól. (stickman alkatúak előnyben) Főleg ha megtámogatod rendes étrenddel.

  • DBAtti

    aktív tag

    válasz Teasüti #4728 üzenetére

    Nem tudom mi is az a friss hús, gondolom a newbee megfelelője. Nem tartok különösebb rendet. Amikor futok, féltávon szoktam csinálni két / három gyakorlatot: 45-ös vagy "női" fekvő 3*10-15 ismétlés, fél/ teljes guggolás 3*10-12 ismétlés, tolódzkodás padon (tricepsz, váll) 2-3* 8 ismétlés, ezen általában megfekszem, nem megy több. Sikeresen meghúztam a bal csuklyás izmom is, hétköznapokon nem nagyon csinál az ember ilyen jellegű mozgást. Lassan ki kellene nyitnom újra a könyvet, megnézni mi is a többi gyakorlat :B . Ezt csinálom heti ~ 3 alkalommal. A futás valahol 6 és 11 km között van minden esetben.
    Mellé sajnos nem nagyon változtattam az étrenden, fehérjedús, alacsonyabb kalóriatartalmú kajákkal még hatékonyabb lenne, vagy ha szétválasztanám a futó és gyakorlatozó napokat (szerintem).
    Inkább kövér vagyok, mint piszkafa, ami gyorsan fejlődésnek indul az a váll, bicepsz, hát, és a guggolásoktól az egész láb, én főleg fenéken és combon érzem. Tömegben nem fogytam, de formálódom, amit a családtagok, ismerősök is észrevesznek, és ez elég jó motivációs erő. Legalább egyszer az életben szeretnék már egyenes hasat... futásnál is érzem, hogy sokkal jobban mehetne, ha nem lenne ott az a zsák elöl.

    Re: (#4729) szki
    Köszönöm, utánanézek majd mi lehet ez pontosan. Természetesen a kertimunka eléggé jól karbantartja az embert, az eltunyult városi népek sportja a testépítés, zumba, fitness, stb :p
    Egy alkalommal a mezőkövesdi gyógyfürdőben láttam egy idős bácsit, gonosz módon el is neveztük cromagnoni-nak, az arcberendezése tényleg az ősembert idézte (meredek alacsony homlok, széles, markáns arccsont), volt vagy 75-80 éves, de az aszott bőr alól olyan kőkemény bicepsz kandikált minden mozdulatánál, csak lestem (nem feszített, csak mozgatta a karját). Valószínűleg többször hordott ganyét, mint Arnold Schwarzenegger :DDD . Az én legutóbbi élményem az almafák metszése volt.

    [ Szerkesztve ]

    "A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

Új hozzászólás Aktív témák