Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz inf3rno #46162 üzenetére

    Mindegyiken időre megyek, és változó módon szabják meg az időt. Van ahol szorosabbra veszik, teljesítmény meg sport és nyomni kell mert nem kirándulás meg nem szimpla túra ( "egyszeri" túrára nem szoktam menni ) . Van ami része a hazai túrasport bajnokságnak, illetve Mátra kupa stb...

    Meg vannak ezek, Trail Run és társai Trail World tour UTMB
    ITRA
    ( Ismerős Szlovákiába jár ki UltraTrail bajnokságba )

    Meg a mindenféle ilyen olyan hazai TrailRun kupa, meg versenysorozat stb....Polar, Runnabe, Terepfutas.hu stb társai

    Meg SPARTAN

    SkyRun
    Idén szerettem volna kimenni szomszédos országba, belekóstolni, de majd egyszer. Van idő.

    Futni mindig "síkon" meg lefele szoktam , betonnal keveset találkozok, fölfele meg sokszor csak- hálni jár belém a lélek-állapot.
    Nagyon sokszor pedig esélytelen a futás, még a normális haladás is .(pláne ha annyira elhasználtam a lábam )

    Tehát a beton,sík és dimbes dombos pusztaság stb...nem az én világom. ( de akad )
    Nagy szinteket és technikás, kihívást jelentő pályákat-távokat "szeretem ."
    Ahogy írtam, jelenleg 100km fölött és több ezres szintnél ( 20 + órás dolgok ), elsődleges a teljesítés, kiírt időre....mindig időre megyek. Már csak esemény jellegétől függ, milyen időre.
    100km alatt és kisebb távokon, ( 20km - 60km között-körül ) kisebb 1-2-3 ezres szinteknél, mehet izomból, bukásig.( pár óra -10 meg 15 óra körüli )
    Aztán hogy milyen rendezvényre esek be, mi minek a része meg mennyibe kerül és mit adnak stb.......na ez már változó nagyon.
    Van ahova kval. pont is kell, néha ez is befolyásol.
    De próbáltam volna idén rendszert vinni bele, cska nem úgy alakult :(((

    Megyek megyek, séta meg menetelés és futás meg seggen csúszás meg négykézláb, ahogy jön :K :R ;]

    (#46163) inf3rno
    Pulzusmérőm az van.

    Tracket haver használja, de én mindig ki szoktam elemezni a pályát, az alapján. ( esemény előtt )
    Tracedetrail
    Alltrails
    Tuistautak és tervezők

    Egy órát én sok módon tudnék hasznosítani, csak még nem győztem meg magam. Pedig felszerelésekbe jóval több pénzt beleraktam már. Másba bele sem megyek, sportágakba. :B
    Egyébként 20 + órás kellene mindenképp, legjobb mintavételezéssel, vagy mint a Suunto 9, ki van egészítve más adattal is, így még spórolsz is energiával, de megmarad a pontosság )

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák