Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabgergo

    őstag

    válasz Danika256 #43335 üzenetére

    Igen, ez számomra is hihetetlen, mármint miért nincs több opció, alapesetben a nagyobb pontosság fontosabb nekem is mint h 20 vagy 40 óráig bírja...
    Olcsbbak a Polar órák a Garmin óráknál ez tény, de inkább fizetek ennyivel többet és használom sokkal szélesebbkörűen. Ezt főleg a felső kategóriára értem, mert sima napi kocogásokra továbbra is tartom h a polar M430 jó vétel és teljesen oké óra.

    945 amúgy sztem kb tökéletes óra, tényleg midnent tud ami nekem valaha kellhet: nagyjából pontnos, full színes map, zene, NFC-s fizetés, Garmin minden jósága a sok datafield-től kezdve a widget-ekig és a Connect szépségéig, ja és könnyű és jó akksidő, olyannyira h ultrákra is tökéletes! Szóval jah, nem olcsó de mindent tud, tényleg semmi nem hiányzik nekem belőle, csak lehetne kisebb a káva és nagyobb a kijelző mint Fenix 6-oknál, mert úgy több adat elfér és jobban is néz ki.

    [ Szerkesztve ]

  • Hi!King

    őstag

    válasz Danika256 #43335 üzenetére

    Az M430-nál elégedett vagyok a pontossággal, de túrázásnál korlátos az a 8 óra üzemidő, ami valójában inkább 6 (nyáron előfordul egy nap 12-14 óra). A ritkább mintavételezési módok meg használhatatlanok, kb. 1 óra után elveszítik a jelet, utána nem csak a track használhatatlan, de a nagy pontosságú módhoz képest ekkor már gyorsabban eszik az aksit. A 8 óra úgy elérhető, hogy az elején és a végén, amíg lehet, 60 másodperces módot használok, de 9 óra fölé már lehetetlen menni.

    Ezért gondolkodotk, bár még most nem akarok újat venni, hogy a következő Vantage M vagy V legyen, esetleg ez az új.

Új hozzászólás Aktív témák