Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Peterhappy #28778 üzenetére

    Egy maratonon végigmenni hobbifutóként akkor is nagy dolog, ha a felét gyaloglod. Az első különösen komoly mérföldkő. Szerintem aki veszi a fáradságot, és tisztességesen felkészül munka / család / gyerekek / / mindennapos stressz / egyebek mellett arra, hogy ezt végigtolja, annak akkor is nagy reszpekt, ha a mezőny végén kocog csak be. Mondom ezt úgy, hogy valószínűleg én is pontosan ezt fogom tenni. A hosszú távú cél pedig igenis azt, hogy ezt minden évben megismételni a következő 40 évben.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Vertigo18

    addikt

    válasz Peterhappy #28778 üzenetére

    Akkor most őszinte leszek: egyetlen rossz véleményt se kaptam, mindenki csakis biztatott, pedig nem volt egy eget rengető idő a végére, mégis mindenki mögém állt. Ha a "dicsekvés" alatt a videót értetted, akkor én nem dicsekvésnek szántam azt (megint kihangsúlyoznám, hogy maratonisták között ezzel az idővel nem tudnék dicsekedni...), megpróbáltam minél több topiklakót beleszőni, megérinteni vele, hogy kicsit magukénak tudhassák az egészet. Egyébként a dicsekvésről még annyi, hogy ha valaki megnézte az utolsó 3-4 videót, arra mindent lehet mondani, csak azt nem , hogy dicsekvésre alkalmas lenne, hiszen annyira gallyon voltam már. Ha dicsekedni akarok, akkor arról készítek videót, ahogy szexelek, és feltolom ide mind a három percet! :DD (humor faktor!!!)

    És egyébként nagyon sok tanácsot kapok, szinte mindenki biztat, mindenki a saját módján! A legtöbben gratulálnak, tomcica fokozatosan ébreszt rá, hogy "szar vagy!"-ok, Zolika barátom cseszeget, hogy miért nem veszem komolyabban, PeterkeT a szívére vette anno, amikor egy éve elkezdtem panaszkodni, hogy szar az órám, hogy Ő majd segít és keres nekem... és akciók linkelgetésében nagyon jók a topik lakói...

    Szóval én nem bántam meg, hogy közszemlére tettem a "szégyenemet", rengeteget tanultam belőle, rengeteg biztatást kaptam... :B

    peterkeT: bebacn@! Soha többé! :D

    [ Szerkesztve ]

    Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Új hozzászólás Aktív témák