Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Tsunami73 #225 üzenetére

    Arra gondoltam én is, más nem lehet, de ez azért gáz.
    A régi tizenéves 3,5 lovason ez tök jól meg volt oldva. Az ajtó oldalfala alul volt vagy 10cm, így sok hely volt, h a nyesedéket kifújja.
    Noh mindegy, erre majd valamit ki kell találnom, mert nem mindig van időm hetente nyírni, bár puttonnyal ez a probléma nem áll fent.

    Ezen jól látszik:

    Archer

    A kosaras gyűjtéssel nincs problémám. Nekem azzal még a kicsit nagyobbra nőtt füvet is szépen lenyírta, nem hagyta el, és tele is rakta. Egyedül a fentebb is említett kosár nélküli nyírást oldották meg szvsz szarul, de erre majd kitalálok valamit, mert csak kb. másik ajtó kellene rá.
    Önjáró funkciója szíjhajtású. Ha, elkopik, vagy megnyúlik a szíj biztos "gyengül", de hát ki kell cserélni. :)

    A puttony meg ilyen. Ha, vízszintes lenne a talajjal, akkor minden egyes padkára emeléskor karcolná a földet.
    Nálunk pl nagyon sok szegély van, így tologatom át egyikről a másikra, szóval azt sem kifogásolom.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák