Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    válasz Ed Parker #414 üzenetére

    Azért az túlzás, hogy a Husqvarna vacak lenne. Vacak amit az obiban, teszkóban meg hasonló helyeken kapsz 25k-ért fűkasza címszó alatt. A 323-as Husqvarnát azért mertem ajánlani mert van vele személyes tapasztalatom, ami elég pozitív. Kicsit valóban ráz de ezek szerintem mind ilyenek, eleve a 2 ütemű motor nem a sima járásáról híres. Ami neked van fűrész, valószínűleg a fogantyú a végein vastag rugókkal van rögzítve így az csillapít a rezgéseken. A Stihl az ilyesmikben jobb általában, ergonómia, kényelem náluk nagyobb szerepet játszik (persze meg is kérik a felárát). Ezeket a kisebb Stihl kaszákat nem ismerem, lehet, hogy jók, nem tudom. Stihl damilfejeket én jobban preferálom de mindkettőhöz lehet kapni külön mindent, nem kell cserélni az egészet ha valami elkopott.
    125BVx: Én rosszat nem tudok róluk mondani, van a környezetemben három is, nagy baja egyiknek sem volt pedig mentek nem kevés órát. Dolgoztam Stihl kézi fúvóval is, nagy különbség szerintem nincs köztük, a Stihl kicsivel könnyebb viszont egy hajszálnyival gyengébben fúj. A McCulloch viszont egyértelműen gagyi volt mindkettőhöz képest (igaz az ára sem annyi).

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Új hozzászólás Aktív témák