Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vecseisz

    újonc

    Sziasztok!

    Rendeltem egy Piston 3-at a Geekbuyingról, tegnap megjött, kipróbáltam, használtam kb fél órát, minden hű de jó volt. Aztán itthon elkezdtem az általatok javasolt burn in-t csinálni, azt hiszem, pont egy itteni lejátszási lista alapján. Este ment másfél-2 órát. Tudom, hogy ennél sokkal többet írtok, folytatni is szándékozom, de gondoltam, attól még közben használható másra is napközben, és ma majd egész éjszakára ráteszem. Viszont most kipróbáltam, és jóval halkabbnak hallom, mint tegnap. Azon kívül a bal oldali most halkabb, mint a jobb (tegnap ilyesmi nem volt), ezt főleg pc-hez csatlakoztatva érzem. Ezek normális jelenségek menet közben? Vagy valamit rosszul csináltam, esetleg túl hangosan ment a "lista" (pedig közepes hangerőre állítottam), és kárt tett a membránban?
    Folytassam azért, "meglátjuk, mi lesz" alapon?

    Köszi szépen!

    (Ja, meg a hangerő szabályzó gomb nem működik a fülesen, de azt olvastam valahol, hogy szokványos dolog, hogy az nem kompatibilis x mobilokkal.)

    [ Szerkesztve ]

  • vecseisz

    újonc

    válasz monti0222w #58105 üzenetére

    Köszi a választ, de a geekbuying vajon becseréli? Meg ha én állom a postaköltséget Kínába (gondolom én), akkor lehet, hogy már nem drágább az sem, ha veszek egy újat... Kb 4ezerért rendeltem tőlük, de úgy tudom, ők eredetit küldenek. Meg eleinte nem tapasztaltam ezt, jónak tűnt. Úgyhogy simán lehet, hogy pont egy selejteset fogtam ki. Bár tőlük már nem biztos, hogy szívesen rendelnék, mert ki tudja... (Nekem nagyon nincs szerencsém a fülhallgatókkal, pedig kifejezetten nem nyúzom őket, figyelek, hogy ne törjenek, stb, de úgy látszik, átok ül rajtam. :O )

  • vecseisz

    újonc

    válasz BigBlackDog #58104 üzenetére

    Szerintem hallottam volna, ha túl durva, mert mellette ültem meg pár méterre tőle pakolásztam. De ha esetleg mégis ez lett volna a baj (bár nem hiszem), akkor mit lehet vele csinálni, kuka? Jobb lett volna, ha hozzá sem nyúlok, ki sem bontom, az a biztos... :D :W

  • vecseisz

    újonc

    Én vagyok az a Piston 3 nyomoros megint. :D

    Na megkérdeztem őket, leírtam, hogy halkan szól, és a bal oldali halkabban, mint a jobb, mi legyen, visszaküldöm és cserélik stb. (nem írtam nyilván a burn in-es témát :P ) Erre ezt válaszolták:

    hi customer

    thanks for your mail and sorry for the trouble

    as the problem , do not worry , pls try to turn it off and restart a few times more .

    maybe it can work properly . we have many friends try this way . and it success last .

    take it easy , we are here to help you .

    have a nice weekend

    sky

    ? ööö... Szerintem ez szimpla lerázás. Nem úgy tűnik, mintha baromira cserélni akarnák.

  • vecseisz

    újonc

    válasz hszilard666 #58128 üzenetére

    Én sem akarok beleszólni :P :DDD a szokásaidba, de az, hogy még nem érzed, hogy gond lenne a gerinceddel, az tök normális. Mert ezt utólag szokták érezni, a gerincprobléma elég alattomos dolog, sok kicsi sokra megy alapon, lassan de biztosan alakul ki... Ha én újra csinálhatnám, mindent megtennék a megelőzés érdekében, mert bár a jópár évnyi jógával rengeteget javítottam rajta, - kifejezetten szokták mondani, hogy nekem szép a tartásom - , előtte a jobb vállam lejjebb volt (szemmel látható mértékben), szép asszimetrikus voltam, és ugye a gerincprobléma az olyan, hogy bárhol is van, az az egész rendszert megborítja, az egész elcsúszik. Az izmok is asszimetrikusak lettek, és szépen fixálták az állapotot. Úgyhogy normál sportolási módok erre nem értek semmit, csak a jóga, mert csak az húzza ki a csigolyákat és egyenesíti a gerincet úgy, hogy közben a helyes tartásra erősíted rá az izmokat. (Az úszást hiába ajánlják, az csak annyit tud, hogy nem terheli a gerincet mozgás közben, úgyhogy amellett még gyógytorna is meg súlyfürdő meg hasonlók kellenek. Namost a jóga all in one, bár ha már sérv van, akkor azt is csak hozzáértővel szabad elkezdeni.) De mai napig az van, hogy ha nincs időm jógázni, pár nap után fáj az egész jobb vállövem és a nyakam. Már sosem lesz az igazi, hiába javult rengeteget. Az én esetemben mondjuk ez kamaszkori gerincferdüléssel függ össze, de hosszabb távon (pár év már mindenképp az) felnőtt korban is ügyesen el lehet cseszni a dolgokat, olyankor szoktak gyönyörű sérveket meg idegbecsípődéseket összehozni azok is, akiknek korábban nem volt problémájuk.
    Na jó, a gerincbuzi tyúkanyó abbahagyta a hegyi beszédet. :P :D

  • vecseisz

    újonc

    válasz darvinya #58132 üzenetére

    Igen, az is vicces, de ez se rossz:
    maybe it can work properly . we have many friends try this way . and it success last .
    :D

    Csak gondoltam, nem árt tudni, ha valaki a geekbuyingtól akar rendelni, hogy - attól függetlenül, hogy nyilván nem feltétlenül lesz probléma a termékkel - hát, az ügyfélkezelésük az... ilyen. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák