Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Csápájev #74932 üzenetére

    Nagy csodát ilyen árban nem érdemes várni sajnos. Vezetékesben is a 10 ezer az a szint, amiért tényleg érdemes már egyáltalán pénzt adni, alatta inkább azok vannak, ami akkor tetszik, ha nem érdekel a téma és nem akarsz rá költeni. Kb ahogy én vásárlok mondjuk kávéfőzőt, 5 ezerért a Tescoban :D

    Ugye ha azt nézed, hogy vezetékesben olyan 10 körül indul a hallgatható, kellemesebb hang, akkor erre még költségként rájön, hogy a BT fülesbe kell BT modul, DAC, esetleg valami erősítés-féle, akksi, meg nem is tudom még mik. Ezeknek az ára arányosan csökken ahogy felfelé haladunk a kategóriákban, de ilyen olcsóbb cuccoknál minden fillére számít. És hát minden extra alkatrész megdobja az árat, és akkor még a tervezés-kivitelezés részét nem is említettük.
    Szerintem kb egy Avantree Clipper és egy neked tetsző olcsóbb füles a belépő szint, csak a kialakítást nem szeretik sokan, hogy csíptetős modul van, meg külön füles (aminél nem árt a kábelt rövidebbre vágni, stb).

    Igazán jó BT meg mondjuk egy A&K XB10, ami 30 ezer körül volt a fekete péntek akciók alatt itthon, és mellé valami kellemes füles.

    szerk.: Amúgy az RHA MA650-ből is van azt hiszem BT változat, de nem tudom milyen lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák