Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Bodz #72487 üzenetére

    Ha ezt hozta múltkor fericske a kínai étterembe, akkor szerintem nagyon kényelmetlen, a hangja pedig "meh".

  • fericske

    addikt

    válasz Bodz #72487 üzenetére

    Vyrus 1, Vyrus 2, Icarus 3 van/volt.

    A Vyrus 2 el lett ajándékozva.
    Nekem nem jön be, nagyon világos a hangja, távolról sem életszerű és fárasztó is.

    Icarus 3 megvan még, de csak elrettentés képp.
    Rendesen fizikai fájdalmat tud okozni nekem a középmagas kiemelése. Nem bírom hallgatni egyszerűen.
    Teljesen jó lehetne amúgy, ha azzal lehetne valamit csinálni.
    A tere nem lenne rossz, gondolom. A fájós közepei miatt nehéz megállapítani.
    A mélyei jók lennének, és a magasai is kellemesek, nem szúrós, cincogósak.

    Vyrus 1, öröm és bódoccsá még mindig.
    Kissé fátyolos hangú, de eléggé részletes minden tartományban. Részletes, dinamikus mélyek, testes közepek és magasok, nem vékony hangú játékos.
    Nem széles, viszont mély és magas tere van, eléggé be tud vonzani valamiért ez.
    Semmi bántó nincs a hangjában, bármeddig tudom hallgatni, tetszik a tuningja.

    Volt egy Bob nevű egyén a Trinity-nél, az Icarus-ok után kivált tőlük. Úgy vettem ki, hogy nem jött be neki az üzletpolitikájuk - amit lehet olvasni pl. annál a fülesnél is amit rendeltél, hogy olcsón jó hangot.
    A Trinity adatbázisából lenyúlva az email címeket, elküldte új, saját bizniszét [link]
    Na most ez a Bob tuningolta a Vyrus 2-őt és az Icarus 3-at, szóval tőlem aztán bármit is csinálhat, nem érdekel.

    A lényeg, hogy nagy valószínűséggel egy normális tuningolású fülest kapsz, mert ezekben már nincs benne az a fazon.
    A tuning filtereket egyébként minden fülesnél használhatónak találtam, bár a V2-nél és I3-nál feleslegesen soknak tartom. Az alapszűrők amik a V1-nél is vannak, elég lett volna mindhez.

    Én a másikon, a dual dd-n gondolkodom, csak kíváncsiságból, annyi pénzért.
    Hibrid már nem izgat igazán. A Pandora vált be csak eddig hibridként.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák