Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    válasz rejtettlampa #70268 üzenetére

    mivel amit Sheratan mondott (EPH100 és MA750) mindkettő 30-35 ezer forint ami egyben azt is jelenti, hogy a telefonod még azokat is erőlködés nélkül kihajtja, én ezért gondolom mondok egy-két alternatívát Kínából:
    - Bosshifi B3 (unalmas, mert mindig ezt javaslom, de ez a személyes kedvencem :) )
    - Havi B3 Bass Edition nem lesz benne annyi mély, mint az előzőben, de hatalmas a színpada, meleg a hangképe, órákig lehet hallgatni

    ha basszus kell, és az 5-6 ezer tényleg kőbe van vésve, akkor
    - Rock Zircon ennél nincs jobb basshead-eknek.

    Az olcsó hibridek nagy része vagy túlárazott vacak (KZ-k) vagy erősen V hangképű félsiker (Blitzwolf ES1, Xiaomi Hybrid Pro HD) azok közül is válogathatsz, hiszen mindben lesz mély bőven. Az irodában én is egy Blitzwolf-ot hallgatok amúgy, laptopról elmegy. (igazából annyira, hogy lecseréltem a korábbi Bowers & Wilkins fülesemet erre, azt kár elpazarolni irodába :D)

    És persze ha találsz, akkor egy LZ A2 amit máig sajnálok, hogy eladtam.

    Ha feladnál kicsit a basszusból, akkor a Bodz által is megvett PMV A-01 bár itt meg kell említeni, hogy a házon van egy nyílás, ami a ventillációért felel, és bizonyos behelyezésnél a fülkagylód eltakarhatja ami rossz hatással van a basszusra... illetve ez felül elvezetett kábeles.

    [ Szerkesztve ]

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák