Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz kemcso #66702 üzenetére

    A két 1more-t felcserélted, a triplában van 2BA ;) Amúgy a triplát olyan 70$ körüli áron lehet kapni néha, az jó érte kifejezetten, a duplát meg ha jól emlékszem akkor 40$ körül?

    Szerintem a Yamaha elfér egy mélyorientált fülesnek, van akinek ez tetszik, és azért inkább az, mint egy Beats, vagy Momentum in-ear :)

    A DN900, DN1000 és KC06A elég konkrét típusok. Az Ostry-t majd segít itt valaki leírni pontosabban, a DN900 és 1000 az két hibrid (BA és 2BA), enyhén V karakter, egyenes kábel, mikrofon nélkül.

    A BT-hez majd csinálni kéne egy ilyen mini találkozót valamikor, és akkor ki lehetne próbálni, addig meg lehet típusokat gyűjtögetni.

  • vicze

    félisten

    válasz kemcso #66702 üzenetére

    1More Triple: 1More Triple Driver E1001 ár: 70-100$ akciótól függően, az alapár az szigorúan 100$, EU-ban 90€, itthon nincs forgalmazva.
    1More double: 1More Dual Driver EO323 50-70$ akciótól függően, az alapár az szigorúan 70$, EU-ban 60€, itthon nincs forgalmazva. (@sheratan: Teljesen esélytelen a 40$, 50 alatt nem láttam már nagyon rég, mindennemű akcióval.)

    Illetve fordítva írtad, a 2BA-t a típusokhoz.
    V mind a kettő a Triple erősebben mint a Dual(olyan mint a P3).(számomra erőteljesebb a különbség)

    Listába esetleg:
    FiiO EX1 (Dunu Titan): V, Ár 60-80$, UK 50£(~18e) még mindig, itthon 25-32e (WTF?), komolyan olyan árhullámzása van, mint egy hullámvasútnak, nem nagyon értem

    Xiaomi Piston Basic: V, 5-7$ Youtht egyértelműen cserélhető erre, sokkal sokkal jobb anyagminőség és szerintem hang is jobb. (Később bővebben.)

    Xiaomi Piston Hybrid Pro (vagy a fene tudja milyen névre áll be): V, 22-28$ új drivert kapott, azt ami a linkelt 1More E1008-ban van, sokkal jobb és igényesebb a csomagolás.
    "The new Pro HD is definitely much clearer, with way better mids and highs, but it has far less bass." ez nekem elég jónak hangzik, a csóka eléggé lehúzta. :P (Megrendelve, úgyhogy majd kiderül.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák