Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Bici #62840 üzenetére

    100%ig szerintem nem, viszont nagyon minimálisat hagyhat benne (nálam x2 és x3 között P3mal is volt különbség, nem általánosan a hangkép, hanem kis extra, miniatűr részletek. de persze lehet, hogy ez inkább a lejátszó alap hangkarakterének a kiemelés különbsége, ekkora tapasztalatom nincs).

    Viszont ebben a 20k alatti kategóriában, kiegyenlítettebb vonalon nekem még mindig a KC06 az etalon:B De ez tényleg csak egy nagyon-nagyon alsó margóra megjegyés :)

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

  • monti0222w

    addikt

    válasz Bici #62840 üzenetére

    Szerintem hallgasd meg, mivel meghallgatható,ki lehet próbálni a megvétel előtt és döntsél. Viszont ha már ott vagy akkor kipróbálhatod az E50-t is, kb 5e. olcsóbb, nem rossz hangú füles az sem! Az E80 V karakter, szóval a mély és a magas van kiemelve, Tulku topictárs szerint, mivel ő soknak érezte, ezért basshead-nek nevezte, kiemelte a közép tartomány szép hangzását, amibe bele nyúl a bass, a magasakra nem emlékszem mit írt. Ezzel szemben az én véleményem, hogy a mély tartomány teljesen rendben van szépen tisztán ott vannak ahol kellenek, én kevesebbnek is érzem az E10 dübörgő basszusainál, a magasak szintén szépen hallhatok, Dog-al megbeszéltük azt, hogy azért vannak ennél szebb magasakat leadó fülesek, illetve ő hiányolta ahogy mondta a csilingelést, szépen hangzik ez a szó. :D A közepe is rendben van, bár én szerintem az E50-ben azért ebből többet kapok, hallok meg.
    Persze, én azt ajánlom mindenkinek hogy menjen el és személyesen hallgassa meg, őt, őket, és ha tetszett neki akkor vegye meg, ha nem, akkor keresgél tovább. :)

Új hozzászólás Aktív témák