Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • randras_83

    addikt

    válasz kemcso #61648 üzenetére

    én inkább így lőném be E10<Hybrid<P3

    #61649) Rayfull: kábelzaj van az tuti, én mondjuk egyik pistonnal sem futottam, arra ott volt a Sony, bár a fuldoklásomtól nem hallottam a kábelzajt :D Az hogy szépen szól-e szerintem egyéni, szubjektív dolog, nekem tetszik a hangja. Magas van benne, a mélyek erősebbek, mint a P3-ban. Hogy melyik éri meg jobban az a kérdés úgy jó, hogy neked melyik éri meg jobban, ha kiegyensúlyozottabb fülest szeretnél, akkor P3.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/randras83/

  • Tulku

    veterán

    válasz kemcso #61648 üzenetére

    Isten ments...nem viccnek szántam...kolléga 3 elég eltérő karakterű füles ármegítélését (garanciával) karöltve ecsetelte...erre reflektáltam...

    A vének tanácsát pedig nem hülyeségként vetettem fel...5 különböző ember, aki hallott már ezer félét, de rálátásuk, ítéleteik azonos szinten mozognak konszenzusra jutna mondjuk....

    Bár sokan gondolom nem a 0-5 ezer forintos kategóriára tennék a hangsúlyt pedig kis hazánkban ez fedi le a piac nagy részét...

    És hogy mi a kiegyenlített? Sokakanak a GR07 erőst basszushiányos (szerintem nem) például...de értem mire gondolsz...kijelölni egy etalont, azt Budapesten vhol meg lehetne hallgatni és eldönteni az írások alapján melyik kiválasztott esetleg hol helyezkedik el...

    A baj az hogy az általad felsorolt két termék egyike sem hallgatható meg...pedig az ötlet nem rossz...ki kell tehát olyat jelölni, amit meg is lehet vhol hallgatni...hogy az etalonhoz képest meg tudja ítélni a vásárolni kívánt terméket...

Új hozzászólás Aktív témák