Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz kemcso #57163 üzenetére

    Jaja, kíváncsi vagyok én is, hogy egymás mellett a VSD-kkel mi lesz a véleményem róluk.

    Amúgy most világított rá egy kedves fórumtárs, hogy az UE900S beszámoló jól elmaradt (vagy én nem találom csak?), privátban ugyan írtam róla, ide nem került be, így bemásolnám, hátha valakit érdekel:

    "Kényelmes, úgy belecuppan a fülembe, hogy alig lehet kiszedni, jól szigetel, jó a hangja is (ez egyébként tartós hallgatás után számomra zavaró is volt, bár kényelmes füles, de valahogy nem tudja tolerálni a fülem az IEM-eket mostanában annyira). Ami nagyon durva, hogy adtak hozzá 9 féle illesztéket, és mindből 2 pár van, tehát összese 18 pár illeszték, részben szilikon, részben szivacs. Illetve egy ilyen érintkezést segítő valami tisztító folyadékot is :Y
    Mostanában nem hallgattam a W30-at, de simán nem venném meg újra az UE900s ellenében."

    "Az UE900S amúgy nagyon jó, tetszik a hangja, kicsit nyersebb a W30-nál, olyan ércesebben jönnek a gitárok, kb mint ahogy egy átlag férfi énekhanghoz képest egy jó kis blues énekesnek karakteresebb hangja van. Illetve jobb a tere és szeparációja kicsit. Emlékezetből nem merem mondani, hogy a W40-hez képest hol van, de úgy emlékszem annak volt hasonló (tere, szeparációja). Illetve a mélyek még elég jók, nem a közép-basszust emeli ki, ahogy a legtöbb V füles, hanem lemegy mélyre, és inkább az alján igyekszik szintben tartani. Szóval van egy kis dörmögése alul a basszusgitárnak például, de nem annyira hangsúlyos, nem tolakodó.
    Viszont a szigetelése durva, tényleg légmentesen zár, még a Westone-ok után is fura érzés. A kábel viszont nem a szívem csücske, nagyon gubancolódik, egyszerűen nem tudom úgy felcsavarni, hogy utána ne legyen egy nagy gombóc, amikor előszedem.
    Érzésre a sima UE900-nál jobb sokkal, tisztább, nyíltabb a hangzása és kicsit izgalmasabb is, nagyon jól együtt működik a Plenue 1-gyel, és a szubbasszus is jobb az elődnél."

    Illetve annyit még hozzátennék, hogy szerintem ez a hang részben al ejátszónak köszönhető. Előtte AK100-am volt (első kiadás), és arról próbálgattam többször is a sima UE900-at, és nem győzött meg egyszer sem a hangja, nem ment elég mélyre, nem vott igazán izgalmas. Viszont A Plenue 1 az sokkal jobb, sokkal testesebb a hangja és sokkal jobban kihajtja a füleseket, klasszisokkal jobb lejátszó, a legjobb hordozható, amit eddig hallottam.

  • darvinya

    titán

    válasz kemcso #57163 üzenetére

    Én elvinném, ha tudom hol és mikor lesz, és persze akkor jó nekem.

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Új hozzászólás Aktív témák