Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shufny

    őstag

    válasz pappkarcsi #17630 üzenetére

    Van kereső jobb felső sarokban, olvass vissza kicsit, ez a leggyakoribb téma. Luissimo válaszolt is.

    Érdekességek hírek:

    Új SoundMagic fülesek: ClieOS review (de már joker -nél is ott vannak)
    Az E30 ígéretes szerintem. Az EH11 -nek, ha vállalható hangja van, akkor az illesztési problémákkal küzdőknek jó lehet.

    Megjelent az RE272. Szokás szerint megmosolyogtató kinézet ebben az árban szerintem, de mindegy, nem az a lényeg. Viszont a 3 év garancia nagyon bíztatóan hangzik.

    Nem volt még szó a Sony MDR-EX800ST -ről. (MDR-7550 japánon kívül) Mint a neve is mutatja, professzionális felhasználásra készült, de barátibb ára van, mint az EX1000 -nek.

    Joker thread -jében azóta szerepelt két Dunu, sajnos hangban nem az árukhoz méltóan. A Spider Cable új Realvoice nevű headset -je viszont kifejezetten szimpatikus. Úgy tűnik tudják, hogyan kell gyorsan nevet szerezni. Ez az akció is nagyon jó ötlet szerintem.

    Várólistás két SoundMagic és két Dunu mellett négy Xears: CP100iP, Nature N3i, TD-III V2 (bár nem értem miért kell küldeni egy harmadik TD -t neki), XE200PRO
    Továbbá érdekes még szerintem az EX300, high-end -ben meg az EX1000. Lassan itt az ideje a Miracle bekerülésének is. Érdekes lesz végül mennyivel nyomja lejjebb a pontokat. Nagyon odavan érte, de nincs egyedül.

    Végezetül egy kis tapasztalat. Csak mert többször elhangzott, hogy a Monster azért sokkal drágább a TD -nél, mert minőségibb. (és ez egyáltalán nem ritka eset)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák