Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Bici #16257 üzenetére

    "Hallgass meg egy felsőkategóriás fülest minőségi erősítőről, minőségi forrással és utána pl. i4-gyel. Elég durva lesz a különbség."

    Nem értettél meg. :)
    Minek hallgassam meg, ha úgyis mobileszközről használok egy IEM-et az esetek 90%-ban ahogy lényegében mindenki más is?
    Lehet hogy lesz különbség, mi több dinamikusabban szól a 32Ohm-os Xcape egy X-Fi Fatal1ty hangkártyával, és talán még egy lehelletnyit rápakol ha rádugom az erősítőmre.
    De ezt nem is vitatom. Pusztán azt jegyeztem meg, a véleményeteket előtérbe helyezve, hogy ezek az általatok is sokra tartott fülesek 150 dodótól kezdődően szinte teljességgel feleslegesek mobil céleszközhöz. Illetve egy olyan réteget céloznak meg, akikből a legkevesebb van. A "leszarom mennyibe kerül" réteget, és azt a pár "fehér hollót" aki otthon is fülessel hallgatja a zenéit fejes helyett.
    Én viszont szívnám a fogamat ha hangzásban nem kapnék 2x annyit 40-60k-ért. Van aki ezt benyeli, és nem érdekli, és bár megtehetem, hogy megveszem ezt a szintet, csalódott lennék ha számottevően nem hallanék különbséget Xcape-hez képest.
    Pl. DBA-02 postokban ugye az volt a legnagyobb gond hangzásban hogy nem hozza a 2x minőséget Xcape-hez képest. Ennyire azért nem lennék szőrszálhasogató, mert egy bizonyos szint felett nehéz sokkal jobbat csinálni, tehát ha egy 18-20k fülesnél csak 1,5X jobb a DBA-02 az már számomra jó vétel lehet.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák