Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Kleroo #16073 üzenetére

    Ez garanciás történet, nem az első TD III-as lesz már ugyanezzel a hibával, amióta nem foglalkozom velük ez kb. a 6, sorban hullanak. Mindnél ugyanaz a hiba, az egyik oldal kihagy, vagy teljesen néma. Nem a kábel miatt van, hanem a driver hátulján a légrés szarakodik. Nem lehet javítani. Sajnos a TD III-aknál lehet valami probléma, az első hibás példánynál azt hittem egyedi jelenség (az lényegében gyári hibás volt, szinte azonnal előjött), de pár héttel később elkezdtek meghalni többeknél. Az enyém is lehalt nem sokkal azután, hogy eladtam (új tulaja kb. 1 hétig használta, azóta garanciában cserélték). Írj Thomas-nak (xears.com-on a legcélszerűbb, vagy emailben), kérni fogja, hogy kalapáccsal verd szét, fényképezd le, küldd el a képet, ő pedig küldi a cseredarabot.

    Megjegyzem, én csak a TD III-aknál tudok ilyenről, a II-nél illetve a többi típusnál nem, bár tariattila XR-e is hasonló tüneteket produkált, de más hibás XR-ről nem tudok. Ha kell segítség fogalmazásban privátban jelezd. Sajnálom, hogy te is benne vagy a "szórásban", de ez most nem rajtad meg a szerencséden múlt, elég rossz a meghibásodási aránya. Érdemes lenne elgondolkodni cserénél, hogy másik típust kérsz helyette, szerintem a II-es is biztonságosabb vétel.

    Egyébként ennyit az "extreme ultrahighend"-ről. Jók ezek a kínai driverek (hangra), de ilyen meghibásodási arányt nagyon nem illene produkálniuk. Reméljük egy adott szériával kifut a dolog, korábban ilyen nem volt, meg a többi típusnál sem. Ez persze a TD III tulajokat nem vígasztalja.

    matyiGo: nem szívesen vagyok ünneprontó, de egy kivételével mind utólag, hetekkel később romlott el. Ergo semmi biztosíték nincs rá, hogy a tiéd nem fogja ugyanezt produkálni. De garanciálisak, tehát cserélve lesznek, Thomas is nyilván tud a dologról.

    [ Szerkesztve ]

  • matyiGo

    aktív tag

    válasz Kleroo #16073 üzenetére

    hát kíváncsi vagyok hosszútávon hogy fogják bírni ezek a xears fülesek :)

    állítólag elég sok gyárihibbancs TD III -van, ami azért nem vet túl jó fényt a dologra. szerencsére én jót fogtam ki. ...egyenlőre jó

    az pedig elég meglepő hogy a CX500 -így hullik. én közel 4 éve használok egy cx95 és már rendesen megkapta az élettől. taposva gyűrve rángatva... nagyon súlyos dolgokat kapott már, és semmi baja. tudjátok amikor beakadsz a kilincsbe vagy kiesik a zsebedből egy nem is túl könnyű cowon D2... szóval én simán azt gondoltam hogy a senneiserek, ha nem is szólnak olyan jól mint mondjuk a Xears fülesek, legalább örök-életűek. ( egy barátom használja a régi CX300-amat am meg már vagy 5 éves és az is rendben van... )
    mindegyiket hivatalos értékesítőtől vettem szóval nem is lehetnek kínai hamisítványok.

    [ Szerkesztve ]

  • Luissimo

    veterán

    válasz Kleroo #16073 üzenetére

    remélem legalább a Ford Focusoddal nincs semmi baj, megbízható, mint az enyém !! ;) :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák