Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz themebuilder #9819 üzenetére

    NEM imádom a Sonyt. Szeretek jó ár/teljesítmény mutatójú dolgokat vásárolni, a Sony EX300/500 szerintem ilyen. Tetszik a technológiai megoldás, szerintem kreatív. Egyébként az EX300 olcsóbb, mint a CX400 II, tehát kifejezetten érdekes lehet a valóban árérzékeny magyar vásárlók számára.

    Sokaknak kint van valóban, csak legtöbbjük nem nagy mennyiségben, üzletszerűen csinálja, és nem írogat rendszeresen a két vonatkozó fórumba. Mert ezzel bújtatva ugyan, de reklámozod magad - ettől lesz ez pofátlan. Többször töröltek dolgokat, de azoknak voltak előzményeik is, amiket szintén töröltek. A linkelt dolog igazságtartalma meg szerintem elég magas, csak valamiért nem foglalkoznak vele. Amúgy nem a "szemüvegeddel" volt bajom, tudod te is, miért nem azt linkelted inkább? Ez már csak annak a következménye volt. Na de ilyen az, amikor a kiragadott példa teljesen más képet fest, mint a komplett egész.Sony mp3 lejátszóm használtan vettem, a Sony füles ahhoz volt. Annyit nem adnék érte, amennyibe eredetileg került. Ezt csak azért,hogy érzékeltessem a különbséget. Én adott áron szeretnék minél jobb füles venni, és ez nem egyenlő azzal, hogy adott áron melyik Sennheiser elérhető. Van konkurencia is. Remélem érezni a különbséget. Ha nem, az sem baj. Na de részemről elég volt az offból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák