Új hozzászólás Aktív témák

  • BUBBBA

    csendes tag

    Helló mindnek!
    Nagy dilemma előtt állok, és mivel úgy látom itt szakértőkkel tok beszélni, gondolom kikérem a véleményeteket :R .
    Szóval a gondom: tönkrement a volt fülesem, ami egy Cresyn Axe599 (iAudio4 hez adták anno) volt. Kb 1 órás netes nézelődés után elmentem ma venni egy új fülest, aminek az lett a vége, hogy a legjobb, amit találtam (és meg is vettem) egy Sony mdr-e828lp lett... Rövidre zárva a témát: ez a sony elég ratyin szól (sőt, a basszust nyomja mint állat, de a magassal meg szenved, gyakorlatilag sztem nem is ad, továbbá berecseg egyes hangoknál, egyszóval nem tiszta a hangja, na! :) ), úgyhogy viszem is vissza.
    Most jön a kérdés/kérés: Ti milyen fülhallgatót ajánlanátok mostani viszonylatban? Tudom, hogy ez szubjektív dolog (biztos szeretik azt a sony-t is, amit most szidtam), de vmi általánosan jó füles kéne. Olyasmi kéne nekem, ami a mély mellett a magasat is szépen visszaadja és a közepest szintúgy :DDD Árban max 6-7 HUFig
    Továbbá gondolkodtam még újabb Cresyn fülesben, mert nagyon szép hangja volt sztem, de azt meg CSAK JAPÁNBAN LEHET VENNI vagy vhol ásziában :D ? Eccerűen nem találtam magyar oldalon. Nincs ötletetek, hol találhatnék ilyeneket?
    Előre is köszönöm a tippeket (remélem lesznek:))
    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák