Új hozzászólás Aktív témák

  • laleeee

    őstag

    válasz Tulku #91284 üzenetére

    Kb 5 fülesem van mindig,nem halmozom,3-at nem adok el soha : fan1, legato, g6. Utóbbi kettő különleges szerintem. G6 gyakorlatilag mindenben a legjobb amit hallottam, talán a dd basszus hiányzik néha belőle,de ez is hülyeség, mert pont ez a lényeg hogy armatúrákból is lehet dd-sen ütős és planárosan gyors basszust kihozni, ami zsigeri ha kell, de soha nem zavarja meg a középtartományt, ezt jól elkaptad. Tud meglepetést okozni, minap régi Amadinda koncertet hallgattam biciklin, megütöttek egy timpanit , olyan volt mintha 10 méterrel mögöttem karamboloztak volna. Biztos vannak technikásab fülesek , de nem ennyiért, sőt lehetne akármennyi pénzem , basshead full armatúrás iem valószínűleg ez az első a világon :) Mikrokapcsolót ritkán használom, de az is jó hogy van rajta. Úgy érzem hogy forrással még lehetne tuningolni,lehet hogy majd veszek hozzá egy Tempotec v6 dapot, amiben ugyanaz a két AK csipsz van mint a te n8 lejátszódban..
    Legato azért különleges, mert hozza a marketing ígéretet, miszerint úgy szól mint a 90-es évek nagy álló hangfalai, tiszta szívből tolja a szubokat és gyönyörű sima magasakra képes. Négy jóminőségű driver figyel bennük, nem vitás.
    G6, Legato egyaránt source picky, mindkettő tud jól és kakául is szólni forrástól függően.

Új hozzászólás Aktív témák