Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    Sziasztok!

    Nemrég kérdeztem rá egy Sony headsetre kialakítás ügyileg, de inkább vennék egy hagyományos - earbud - fülhallgatót. Elolvastam az összefoglalót, így kérdeznék. 20e Ft-ot szánnék rá, egy Shanling M0 fogja meghajtani. Hagyományos kábelvezetésű, V vagy semleges hangzású, szimmetrikus vagy asszimmetrikus kialakítású eszközt keresek. Zenében eléggé változatos (hangulathoz hallgatok) a tér: Arcade Fire, Bad Religion, Anti Flag, Flogging Molly, Iron Maiden de ugyanennyire szeretem a Tangerine Dream, Dead Can Dance, Mike Oldfield, Kampec Dolores, U2, Amy MacDonald vonalat és gyakran hallgatok (smooth) jazz-t is. A legújabb kedvencem egy Postmodern Jukebox nevű, jellemzően változó összetételű jazz formáció.
    Szóval a stílus kérdésre nem tudnék egyenes választ adni. Az in-ear kialakítás nem jó nekem, többet próbáltam és a legkisebb harangnál is azt éreztem, hogy nyomja befelé a dobhártyám, plusz nem is érzem túl higiénikusnak, ezért keresek earbud kialakítást. Többféle márkát ajánl az összefoglaló, nekem alsó kategóriás AKG-im voltak eddig (meg 1-2 Sennheiser), de előbbieknek kedvelem a hangzását. Most egy ilyet néztem, ajánlóban nem látom, de ismeri valaki esetleg a Yurbuds márkát? Úgy látom, mintha egy JBL leány(?) lenne? Az ajánlott Seahf AWK F32-ből rendeltem egy darabot, csak még nézelődök. A Sony telefon után minden előrelépés lesz zeneileg :-)

    Köszi & üdv :R

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák