Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolt1

    tag

    válasz tboj #69996 üzenetére

    Szia, én nem vagyok szakértő a témában, de talán valamennyit tudok segíteni a tapasztalataim alapján. Volt (van) Piston 3 és SM ES18-am is, szerintem a Soundmagic sokkal jobb, mert tisztább a hangzása, és hangosabban is szól, mint a Piston 3. Zajok ellen is sokkal jobban szigetel az ES18, gondolom a kialakítása miatt. A Soundmagic-et 3 éve vettem és semmi baja, csak ki kellett takarítani, illetve a kábele kezd elhasználódni, de én napi 12 órában használom géphez, hangfal helyett. A Piston fél év után elhalkult. Kényelemre szintén a Soundmagic jött be nekem, mert kisebb a Pistonnál méretre és súlyra is, nincs az az ormótlan része, ahol a kábel kijön belőle, hátránya viszont, hogy mindig keresgetni kell, hogy melyik a jobb és melyik a bal fele, ami sötétben rossz. (Most látom a képeken, hogy legalább már betűkkel jelölik, hogy melyik a jobb-bal oldal, az enyémen még az sincs.) Anyagminőség az egyetlen ahol nyer a Piston 3, de hiába jó érzés megfogni a fém házat, meg az akármilyen borítású kábelét, ha fél év alatt tönkre megy.

    Igazából pont ezért néztem be a topicba, hogy én is megkérdezzem, hogy jelenleg a max. 5000huf-ig terjedő árkategóriában van-e valami új best-buy, mert most láttam az egyik magyar webshopban 3700huf-ért, ami már ebayes ár alatt van és van belőle fekete is :Y

Új hozzászólás Aktív témák