Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Tikakukac #69636 üzenetére

    nekem a (itthon, MM) 60k-ra belőtt Monster Inspiration IEM-mel van "tapasztalatom"... az konkrétan hangra 3k-s basshead kategória. Számomra hallgathatatlan, de nem is hiszem, hogy létezik olyan ép elméjű ember, akinek az tetszhet, h totál mocsaras, mosott az egész mélytartomány és ráadásul elnyom mindent...:/ Szerintem, aki azt mondja, hogy az a füles bejön neki, az vagy süket vagy szimplán a látszat sokkal fontosabb neki (arra veri a mellét, hogy neki monster fülese van), mint a konkrét tudás

    Ezek fényében az, hogy alapből 30k-s a füles és ezt 6k-ért meg tudod venni, nem biztos, hogy baromi jó vételnek minősül hang szempontjából.

    Egyébként kíváncsiságból rákerestem, amazonon $20ért dobálják az ember után most már azt is (anno, amikor "szerencsém volt hozzá $60-70körül ment), de én ennyiért sem rongálnám a hallásom vele:B

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák