Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabbbb

    senior tag

    válasz #24536576 #68422 üzenetére

    Ilyen a kábele, ennél többet nem tudok mondani róla, még nem ment tönkre.

    SE215-öt még nem hallottam. Ezekkel tudom összehasonlítani:

    Sennheiser CX 300: 1/10

    Dzat DF-10: 2,5/10 [elsőre nagyon szerettem, de utána rájöttem, hogy új felvételek megismerésére teljesen alkalmatlan, annyira low fi]

    AKG K330: 3/10 [hasonlít a Mulára, csak kevesebb az alja]

    Rock Zyrcon: 3,5/10 [Nagyon V karakter, sok mély, sok magas, túl kevés közép. Előnye, hogy rosszabb felvételek hibáit elsimítja és mégsem marad unalmas a prezentáció. Szándékosan kicsi haranggal használom, hogy a mélyek ne vigyék le a fejem. Kis mérete miatt itt a legjobb az ergonómia]

    Rock Mula: 4/10 [kevésbé részletes, mint a Zyrcon, de nem annyira extrém V így számomra hallgathatóbb, bár kicsit unalmas a hangja]

    Hybrid pro HD: 5,5/10 [Felső középtartományban van egy jellegzetes torzítása, de a legtöbb felvételen ezt nem hallani és ahol igen ott sem nagyon zavaró, ha a zenét hallgatod és nem az eszközt. Enyhe magaskiemelése zavaró lehet, nekem ez nem volt probléma eddig]

    LZ A4: 9/10 [Ez már elég közel van a tökéleteshez, hibát itt csak akkor találok, ha nagyon keresem. Sokkal részletesebb minden tartományban, mint a Hybrid és a hangkép majdnem tökéletesen az én ízlésemhez hangolható]

    -------------------------------------------------------------------------------------

    Az A4-et rendes rendszerről hallgatom otthon, a többit pedig GalaxyS i9000 "DAP"-ról munka közben, vagy munkába menet. Mindegyikben van már minimum 100 óra bejáratás és váltogatni szoktam őket, hogy épp melyiket viszem magammal. (Az akg és a sennheiser kivételével azok már tönkrementek több évnyi nyúzás után)

Új hozzászólás Aktív témák