Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz Tulku #65715 üzenetére

    Ismerem a módszert, egy másik szilikonnál csináltam már. A legnagyobb bajom vele az, hogy egyszerűen nem marad meg a fülemben. Itt többen írtátok, hogy a mozgó fejrész miatt jobban illeszkedik, igazából ezért gondoltam, hogy adok neki egy esélyt. Sajnos a 2 hallójáratom között nagy a különbség, a bal oldaliban teljesen jól ül általában minden S-es méretű dugó, ez nem is szokott kimozdulni, viszont a jobb annyival szűkebb, hogy az S-es sem igazán megy bele, csak kb félig. Be tudom nyomni, ha meghúzom hátra-fel a fülemet, de akkor meg totál diszkomfort érzésem van, és ez sem jó. Azt hiszem, vissza fogok térni a jól bevált 3M szivacsra, és több pénzt nem dobok ki feleslegesen szilikonokra, úgysem jó egyik sem...

    Más! A geers.hu boltjaiban valaki esetleg csináltatott már egyedi illesztéket? Lehet, hogy azt esetleg érdemes lenne kipróbálom. Egyedi hallásvédőt csinálnak, kérdés, hogy mennyiért! Az alapján esetleg lehetne vele kísérletezni. Mert ha nem túl drága, lehet utánajárok. Kaposváron úgyis van kirendeltségük...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák