Új hozzászólás Aktív témák

  • dni

    őstag

    Sziasztok,

    iPhone-hoz keresnék elsősorban vezetékes sport fülhallgatót, ami lehetőleg nem in-ear kialakítású. Volt több in-ear fülesem is, de számomra nem igazán kényelmesek. A legutóbbi beszerzés egy Mee M6p volt, amivel nem igazán voltam elégedett. A kábel hosszabbítónál az izzadságtól eloxidálódott a csati, tisztítás után is időnként rosszul érintkezett, nem volt ideális a hossza, mert a hozzá kapott karpántot használva rövid volt, időnként féloldalasan szólt. Az analóg hangerő állító potméter nem egyenletesen és nem lineárisan állította a hangerőt csatornánkként, a távirányító részén a gomb pedig esetlegesen működött. A füllhallgató vállalhatóan szólt és nagyrészt benn maradt a fülemben, de még 50-60perces futás alkalmával is időnként állítgatni kellett. kb 10-15 alkalomig bírtam a tortúrát, aztán feladtam a használatával és jobb híján zene nélkül futottam.
    A napokban viszont volt alkalmam kipróbálni egy Bose SoundSport for iPhone fülest amivel tökéletesen elégedett vagyok az árát kivéve. :C Earbud kialakítású, gyakorlatilag nem érzem, hogy bent van, nem esik ki, nem mozdul ki a fülemből, nem szigetel el teljesen a külvilágtól és a távirányítója is hibátlanul működik a hangerő állítással egyetemben.

    Létezik hasonló megoldás kb 20e Ft -ig?

Új hozzászólás Aktív témák