Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Ati1979 #39454 üzenetére

    Előre is köszöni. ;)

    MIKE123: Analóg? Hmm. Amúgy a bakelites hangzást azért is lesz nehezebb talán reprodukálni, mert azokat ugye (ha jól tudom) máshogy masterelik, így eleve a zenei alapod más egy digitális felvételnél amit mondjuk CD-re szántak). Viszont vannak olyan zenék, amiket meg lehet találni bakelitről digitalizált formában, szerintem elsősorban erre érdemes figyelni.
    Egyébként ezen a problémán szerintem csak az fog segíteni, hogy a ténylegesen leülsz, és meghallgatsz pár fülest. Tényleg javaslom, hogy meg sem érdemes próbálkozni az ilyen populárosabb márkákkal (Senn, AKG, ATH, stb), mert ők még ha adott esetben jó minőséget is csinálnának, akkor is a manapság populáris hangzást tolják, erős V karakter, de leginkább erős mélyek. Első körben a VC1000, Re400, R50 lehet talán jó, és én még odatenném a kicsit olcsóbb GR06-ot, aminek másabb a hangképe, de lehet, hogy tetszene. Mondjuk szerintem a VC1000 alá kell valami kicsit erősebb forrás, ami jól kihajtja, de akkor viszont nagyon nagyon szép hangja van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák