Új hozzászólás Aktív témák

  • domerator

    veterán

    Sziasztok,

    Tanacsot kernek.

    Nekem sajnos nem jonnek be a jobb hangzast nyujto in-ear fulesek, egyreszt fiziologiai okokbol (nekem baromi kenyelmetlen teljesen eltomni a fulemet) masreszt azert szeretem ha a kulso zajokbol legalabbis a nagyobb erejueket azert meghallom.

    Eddig egy Sennheiser MX500-at hasznaltam, de picivel jobb hangzasra vagyom.

    Tegnap nezegettem a MM kinalatat es vettem egy JBL TEMPO J02B fulest. Kizarolag csak a markanevre es a muszaki adatokra tamaszkodtam, utobbiak kozul a 15mm atmeroju driver es a 113dB erzekenyseg fogott meg.

    Amit tapasztalok az, hogy boduletes hangerovel kepes szolni es kegyetlen sok melye van, tehat elsore meg is felelne, csak a reszletessegevel van bajom, meg a kozep es magas hangok csak egy keves EQ tamogatassal jonnek elo. Osszessegeben kulonben eddig a keves normalis fuleseim kozul ez a nyero 4000 penzert... de....

    Esetleg a szakerto tagok tudnanak ennel is jobb earbud tipust javasolni max. 5-6ezerig? Lattam egy SONY-t is ami nagyon kicsi volt earbud letere (nem a mogyoro vagy mi a tok) esetleg azt is ki kellene probalnom...?

    Hetfoig kellene eldontenem, mert addig tudok cserelni vagy visszaadni.

    Minel egyszerubb es gyorsabb itthoni beszerzesre gondolok... sajnos utalok varni.

    Javaslatokat koszi elore is

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Új hozzászólás Aktív témák