Új hozzászólás Aktív témák

  • raven12

    senior tag

    Köszi szépen a válaszokat, nagyon rendesek vagytok, sok a lehetőség :)

    Nos, a PL50-re kis reakció, az XR120PRO (nem tudom, ismeritek-e, 2 éve, amikor vettem, még a Xears volt ebben a topikban a sláger) egy elég flat EQ-jú füles, az elején zavart, mert szeretem a basszus döngetését, progmetált, progrockot, progdeath-et, djentet hallgatok, így érthető.
    A Sansa Fuze-omon (rockboxolt) felvettem maxra a basszust, és úgy döngetett a kis Xears, mint az istennyila :D Azóta megszoktam, hogy totál flat-en van az EQ, most már azt érzem természetesnek, persze ha kis döngetésre vágyok, felveszem a bass-t, és teszi a dolgát.
    Nem tudom, mi a véleményetek erről, de ha nem a színezett hangot szereti valaki, akkor szerintem érdemes analitikust venni, és ott még mindig könnyű EQ-val varázsolgatni, hogy mit akarsz kiemelni, mint valamilyen frekvencia-orientáltat, és megpróbálni flat-re varázsolni.

    Ez 3 érdekes IEM nagyon eltérő árcédulával, nyilván a Hifiman a legjobb, itt már a preferencia érvényesül.
    Hogy lehet, hogy a Vsonicot 18.-nak, a Hifiman-t meg csak 46.-nak jelzik a ranglistán?

    A kritikus pont, hogy hol tudom ezeket beszerezni? A Hifiman előnye, hogy itt van Mo-n, bár persze nem írt helységet...
    Illetve ezek meghajtása nem igényel nagy kraftot? Csak mert ez a Hifiman 32ohm-os, eddig meg 8ohm-os fülest használtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák