Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slfln

    senior tag

    válasz Xabi78 #22880 üzenetére

    Idővel be kellett látnom, hogy semmi értelme zenéhez karaktert ajánlani. Minden attól függ, hogy ki mihez van szokva, miről jön és tud-e, akar-e az újhoz alkalmazkodni.
    Nem tudhatom, hogy tetszene a B2/DBA-02 'túlzott' gyorsasága, a testetlen, hangsúly - nyomaték nélküli alja, ami nem mozgat levegőt... és az is, hogy zavarna az agresszív kiemelése felül.
    A GR07 megint tök más. Tipikusan az a hang, amit a legtöbb ember unalmasnak talál, de erről írtam részletesebben is.
    Van, aki mélyhiányos fejhallgatóval hallgat dubstepet. Meg olyan is, aki szemkinyomós V karakteren szereti a nagy orcsesztrát.
    Felelőtlenség lenne így ajánlani, ezért a füles tesztekben is csak a karaktert és a hangminőségét írom már csak le.

    Egyik füles sem tökéletes ismerem a hibáikat, de én mindkettővel ugyanúgy tudok klasszikust hallgatni.
    Nem tudnék ennyi idő után sem dönteni melyik összességében jobb. A szememben egyenlőek. Egyik nap egy kicsivel az egyiket szeretem jobban, a következő nap meg a másikat.

Új hozzászólás Aktív témák