Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Ba cy lus #96822 üzenetére

    Az első szerint a HD600 többségében tiszta és jó, de a középtartomány picit előtérben van 3kHz körül. Ő kiabálósnak nevezi. 100Hz alatt leesik elfogy a basszus. A HD650 a legmelegebb a sorozatban, de unalmas. Nem én írtam, hanem ő.

    A második, timestamp nélkül fórumrészlet(?) hozzászólójának eleve világos volt a HD600 hangzása, ezért vett HD650-et, majd megmagyarázza, hogy a 600-as lötyögősebben szól, a 650 meg pontosabb. Vagy az én fülem rossz, vagy sötétebb hangzást akart a 6-os sorozaton belül, és inkább talált egy okot, hogy miért a 650.

    A harmadik fórumrészletben leírja a srác, hogy 4x volt HD600-a ás kedvelni akarta, de szörnyű a 3 kHz boost "kiabálás", ezért most van egy HD650-e, amit EQ-zik. Nem lett volna egyszerűbb beismernie, hogy neki nem jön be a HD6 sorozat hangzása? De még ő is azt javasolja a kérdezőnek amit én, hogy hallgassa meg mindkettőt.

    Az utolsó fórumrészletben egy 20 hozzászólásos emberke állítja, hogy a HD600 kinyírja a füleit a kiemelés miatt, és a HD650-nek sokkal vastagabb a basszusa. Már komolyan is vettem.

    Ne haragudj, de ez így egy szekérnyi lóf.sz. Tedd meg azt a szívességet, hogy meghallgatod mindkettőt normális láncról, aztán utána alkotsz véleményt.

  • osonte

    őstag

    válasz Ba cy lus #96822 üzenetére

    Valaki tud nekem abban segíteni, ha már a modding a téma, hogy az iFi ZEN AIR-nál a DC bemenet csatlakozó mérete 5.5x2.1 vagy 5.5x2.5 mm? Illetve a bekötése fordított pozitív? Mert eléggé megoszlóak az interneten a hozzászólások, hogy fordított polaritású. Próbáltam rámérni, hátha szivárog egy kis árom ki a DC kimeneten és 0.01-0.02 Voltot tudtam mérni, gondolom ennyi szivárog az USB irányából és a műszer szerint a közepe a tuske a negatív és körbe a pozitív... Powerbankot akarok rátenni, de nem akarom fordítva bekötni, mert akkor átadom az "örökkévalóságnak". :W Kérlek segítsetek a polaritásban.

    Előre is köszönöm! :R

    (Bocsi, nem válaszként akartam írni, hanem új üzenetként!)

    [ Szerkesztve ]

    Thieaudio Ghost fejhallgató 25 000 Ft

Új hozzászólás Aktív témák