Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz slfln #8800 üzenetére

    nézd,nem akarom megtudni miért.legalábbis pár mp-n felül nem tud lekötni a téma.és ugyanazt a tápkábelt hallottam már nagyon jól és borzalmasan rosszul is szólni.más láncban,persze.
    rossz földelés? erősitőink zöme nem is földelt,és be sincs kötve a csati föld lába.

    és nem mondtam sosem,h a vastag jobb. ezt igy biztosan nem láttad leirva tőlem.
    bár az,ami Doriannak annyira bejött pont egy 5x10mm2es kábel, de pl Tonyonál a tescos elosztóba téve az a kábel siralmasan szólt.

    veled ellentétben nyitott vagyok(nem korlátolt,szemellenzős) magyarázatra miért jó valahol valami és miért rossz,de ez már túllép az én tudásomon,elképzeléseimen. engem csak a végeredmény érdekel. alapvetően azért érdekel, mert hátha itthon még olyanabbat tudok csinálni.

    veled és a föld kerek klub véleménye sem érdekel,hogy esetleg woodoo, vagy placebo. leszarom.de sztem pont ti lesztek akik hiába hallják majd a változást egy jó láncon, nem fogjátok később sem használni, mert nem fogod fel miért. engem meg nem érdekel miért,csak örülök,h jobb lesz..

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák