Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz niof #79658 üzenetére

    Az a baj ezekkel a garázsmárkákkal amúgy, hogy nem hihető, hogy ennyire jók. Azért kerülnek ezek a cuccok ilyen vállalhatatlan (ezt szó szerint értem , vállalhatatlan) összegekbe , mert a teljes fejlesztés árát abból a 9 eszközből kell visszahozni amit majd arra a 9 majomra rá lehet sózni, aki valamiért megveszi. Nagy márkák ilyen minőséget olcsóbban tudnak adni , mert lényegesen többet adnak el , így teljesen más a KF. Egyszerűen nem vagyok hajlandó elhinni, hogy a webshopjukban árult "The Grand Masteer Evolution SC-SP" hangfalkábel szerény 17.125.950 forintért (igen , nem írtam el) tud valamit , amit egy Odin 2 ref vagy egy Dragon nem tud majdnem fele ennyiért. :U Egyszerűen nem reális az, hogy egy olyan cég akikkel ezen a linken találkozunk először , mert sehol nem látjuk , sehol nem árulják , semmi , az jobbat gyártson mint azok az extrém high-end gyártók akik tízezer éve semmit nem csinálnak , csak high end audio kábelt gyártanak és adnak el feltehetően több tízezres mennyiségben , ha nem több. Tulajdonképp ha végigpörgeted a webshopot , minden kábeltípusból árulnak olyat , ami gyakorlatilag minden egyébként létező high end ref kábelnél drágább. Csak épp a világon sehol nem találkozol velük... Nagyon logikus.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák