Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz fericske #76849 üzenetére

    Pár dolog még ide.

    Kíváncsi voltam a Pandora 8 ohm-jával mi lesz, mert a csövesek magas impedanciákkal barátoznak.
    Az első induláskor kapott a Spartan bő félóra üresjárati melegedést, és úgy kezdtem bele a Final-el, mint egyik kritikus pont (a Tinhifi P1 a másik).
    Különösebb meglepetést, csalódást nem okozott a Pandora nem jó megszólalása.
    Vékonyan, gyenge közepekkel és mélyekkel, meg kicsit susogós magasokkal.
    Közben ment az a torzítás is már kis hangerőn ami a túlterheltségi torzítás jellemző hangja.
    Elővettem a Quad-ot, az jó hangképpel szólalt meg, de a torzítás maradt, és ugyanígy volt a P1-el is.
    Közben feljött egy kis "égett" műanyag szag is az erősítőből, de nem pánikolós szag. Gondolom csak összemelegedtek az alkatrészek :D
    Tegnap már semmi szag nem volt a sokkal hosszabb session alatt, ami csak a Pandorával volt.
    Mert tegnap még 1-2 zeneszám erejéig ment a torzítás asztán elmúlt. Kisimult.
    A Final meg teljesen jól szólt vele.
    Majd még jön adalék, mert a planárok még nem voltak mióta hallgatható, meg a dac-okat is cserélek, Korg10m-re, meg a Qp1-re, mert eddig csak az Ant-on volt.

Új hozzászólás Aktív témák