Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz krichd1 #72870 üzenetére

    Ezzel nem teljesen értek egyet, nem a fül átveréséről szól. Része, de nem az elsődleges célja.
    Tudom, számtalanszor előfordult már a sok év alatt. Viszont sokszor sokan tesznek olyan állításokat amik teljesen elrugaszkodottak a valóságtól, meg esetleg nincsenek is tisztában sok mindennel (no nem mintha én aztán mindenre is tudnám a választ, mielőtt valaki bele köt), és ezzel másokat megvezetnek, aztán meg terjed is. Így alakulnak ki a nagy audiofil mítoszok, mint pl. az R2R-11 az árát bőven meghaladóan DAC (objektíven természetesen..) és a társai.
    És akkor mi itt még sehol nem vagyunk ráköltött összegben az igazán nagyoktól, lsd. PS Audio dac. és még bőven van feljebb. Szóval én látom értelmét. :)

    Akarsz egy jót röhögni? A csúcs valahol itt lehet: $1,000,000 The World's Greatest Audio Systems and United Home Audio tape decks
    Külön ajánlom a 8 perc körül kezdődő részt, amikor az állványokon lévő "shen muck" köveket és azok pozitív hatásait mutatja be.
    A kommentek sem kevésbé szórakoztatóak! ;]

    #72871) Urgot
    Akkor ugord át őket nyugodtan! Sőt, van ignore funkció is a fórumon, használd bátran, én csak örülni fogok neki!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák