Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    Topikgazda

    válasz Exodius #70083 üzenetére

    Erről jut eszembe. Review az nem lesz, de megemlítem, hogy eBay-en 16 dollár körül van Covia Zeal Edge. Vettem egyet. Ennyit nagyon nagyon megér. V karakter, egyértelmű hogy Sabre is (aki nem bírja, az kerülje), de lenyűgöző a kapott hangminőség fillérekért.

    [ Szerkesztve ]

  • nuke7

    veterán

    válasz Exodius #70083 üzenetére

    hát 1500kbps felett rohan az idő... leültünk barátnőmmel összehallgatni Musiland US 02 Dragon-al...

    Egy kis idő múlva rájöttünk, hogy a Musiland eladó :U Aztán nem értettünk, hogy miért vagyunk ilyen éhesek - pedig csak épphogy két óra telt el :DDD

    Részletes review-t nem tudok írni, mert nincsenek műszereim amivel kimérjem - azt úgyis lehet találni a neten szerintem.
    Amiket mi hallottunk, a benyomásokat le tudom írni, de ez kifejezetten szubjektív.

    A lánc ugye úgy néz ki, hogy :
    PC - Klotz USB - Topping D10 / Musiland 02 US Dragon - Furutech coax - Emotiva XDA DAC - Rotel RA06 - Monitor audio Silver 6

    Hát vagy nagyon szereti a d10 a rendszerem vagy nemtom mi :D Nekem az jött be nagyon a d10-ben, hogy mindenhol tisztább, több. Mintha feltekerték volna a kontrasztot, hogy képi hasonlattal éljek. Több a mély, több a közép és több a részlet... A tér érdekes, mert nem érzem kifejezetten szélesebbnek viszont kifejezetten mélyebbnek igen. (én tér mániás vagyok...)
    Jó viszont, hogy nem mászott az arcomba az egész zenekar, nem úgy lett több, hanem inkább a dinamika és a részletek - pl. Sting - It's probably me az egyik kedvenc teszt zeném, mert annyi minden van benne és nagyon nagy a tere. Itt pl. kiderült, hogy a másdik felében (szóló után) van egy zongora díszítés amit észre se vettem eddig.
    A tér nagyon jó maradt - figyeltem eddig is, hogy jó legyen - de több a részlet és kicsit mélyebb is, nem csak szélesebb. (érdekes módon a foobar nem szerette az egyik 192khz felvételt amit a JRiver gond nélkül játszott le, tehát nem a D10 a ludas :DDD )
    A jazz / blues mellett persze a rock is nagyon jó - ha jól van keverve. (pl. Toto, Audioslave, Perfect Circle, Tool, Coheed and Cambria, etc. ) És ez a legmeglepőbb nekem, hogy ezek eddig csak akkor voltak "jók" ha hallkítottam rajtuk, viszont akkor nem lehetett a basszus vagy a torzított gitár súlyát ugyanúgy érezni mint pl. a jazz/blues esetén a bőgőét...

    https://youtube.com/user/nuke7

Új hozzászólás Aktív témák