Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karmaresz

    senior tag

    válasz bkercso #67681 üzenetére

    Lehet, hogy nem értelek jól. Azt, hogy "eddig ez tetszett a legjobban" arra értettem, hogy szeretem azt a hangképet, karaktert, amit az ladder dac-ok képviselnek sztenderd PCM zenével, de ha DSD-vel kínálom meg a sajátomat, az olyan, mintha megkerült volna egy hiányzó fűszer az egyébként remekül elkészített ételemhez. Simán lehet, azonban hogy ezzel a fűszerrel csak én élvezem, de ha lehet ilyet kérni, akkor kérni fogom mindaddig, amíg meg nem unom. :)

    Az is hasznos vélemény, ha valaki ugyan még nem hallott egy konvertert, de a gyártóval szerzett korábbi tapasztalatát megosztja. :R

    Rám is igaz, a pénz, a tapasztalat és az idő vonatkozásában nem tudok egyszerre mindben megfelelőt nyújtani.
    Pénzem még akad, időm már kevésbe -zenehallgatásra szerencsére igen-, tapasztalat meg... :P
    Ezzel a pénzmennyiséggel még a középkategóriának is csak az alját karcolgatom, viszont már ez sem nagyon érhető el meghallgatásra, pláne saját tesztelésre kis hazánkban. Így muszáj vagyok más utakat is járni. Nem véletlen vannak azonban EU-s cégek a linkek végén. Ha valami nem jön be, az megy vissza 14 napon belül, de nem akarom őket sem feleslegesen szívatni egy olyan dolog miatt visszaküldött eszközzel, aminek utánajárhattam volna.
    Egyelőre ide jutottam, ezért is kértem segítséget.
    :U

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Új hozzászólás Aktív témák