Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sword

    őstag

    válasz Tim82 #63618 üzenetére

    Ez így, az én tapasztalataimmal, kerek :)
    Nekem pechem volt, mert korábban Huawei Mate 9-el használtam, ahol Nugat-tal nem szólalt meg a DAC USB-n keresztül, össze vissza dobált a 2 cégóriás supportja egymás között, hogy melyik a hülye. Végülis a Huawei volt a ludas, hiszen Oreo kiadása után tadááám, megszólalt.
    iPhone-ra váltás után meg az Apple marhasága miatt kell kinlódni, a Creative support meg nem tudja mit kezdjen egy iphone e5 combóval, képesek leírni, hogy nem próbálták a camera adapter kábelt, pedig az a hivatalos eszköz rá Apple-nél, a többi DAC gyártó meg már bele is írja a Manual-ba, hogy azzal kell. Persze a többiek micro usb-n csatlakoznak és nem USB Male-t kéne beledugni.

    Win 10: tökéletesen használható, akár USB hangkártyának, sőt ha BT-vel csatlakozom hozzá párhuzamosan mobilról, mindkét hangorrást párhuzamosan tudja használni.
    Megvenném-e mégegyszer? Igen. Én amazon.de-ről szereztem be, akciósan anno. Az új itthoni árát, cca br. 70 nem hinném, hogy megadnám érte.

    The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Új hozzászólás Aktív témák