Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Maxximus #54921 üzenetére

    Nem ismerem a Schiit-t, de ahogy nézem ez egy 60 dolláros DAC/AMP.

    Ne a mostani, kifutós-kiszórós ára alapján próbáld elhelyezni. A Schiit Fulla egy - a méretéhez képest: másfél normál gyufásdoboz - korrekt kis hordozható DAC/fejhallgatóerősítő kombó. Én eddig három fejessel próbálgattam: Veho Z8, Fostex T40, Sennheiser HD265 Linear. Ezek közül a Fostexszel szerintem nem passzol össze, de ott sem éreztem úgy, hogy a meghajtással lenne gond, karakterisztikában nem illik össze a Fulla ezzel a vintage planárral. Amúgy kellő részletet és dinamikát tud hozni.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Nertpaelg

    tag

    válasz Maxximus #54921 üzenetére

    Köszönöm az inputot, Bodznak is. A hordozhatóság nem szempont, az asztali irányzat lesz most a nyerőbb, Q-DAC-ra megpróbálok rámozdulni.

    A Schiit inkább 100 USD körül van (Európában euró), korrekt kis cucc, mint ahogy Tim is írta, persze nyilván az ennyi pénzért ekkora helyre besűrített elektronikának megvannak a limitációi.

    Foobart használok otthon, de ott is csak 320-as mp3-makkal, nem vagyok annyira pro, hogy meg tudjam a FLAC-tól különböztetni. Ezt a "nem olyan kicsi" kollekciót szinkronizálom a Google Play Musicba. Most érdekességből kimértem, egy szám streamelésekor ugyanannyi adatot tölt le, mint az eredeti mp3, tehát elég valószínűtlen, hogy rátömörít. (Akit nagyon érdekel: olyan sebességgel próbálja leszedni a számot, hogy egy perc alatt letöltődjön, de maximum 0.5MBps-sel, egy perc felett már lassítva szedi a maradékot, ha van.) Spotify-on pedig sok minden nincs, amit én szeretek. :))

Új hozzászólás Aktív témák