Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz Dorien #41819 üzenetére

    Fejhallgatóknál is fontos a kényelem. Ez szoftverekre is igaz. :)

    Szotveres tweak-eknek megvan az az előnye, hogy gyk. ingyen van*. Illetve majdnem, ha kényelem árán kell megfizetni a jobb hangot. Ezzel az a baj, hogy minden érintkezéssel, használattal fizeted.
    Tudom kicsit morbid, de akkor inkább fizetek egyszer, például egy jobb DAC-ért mondjuk, és messze jobb hangom van, + a megszokott kényelem is megmarad, onnantól minden használat csak a puritán lényegről szól.

    (#41820) Polllen: *Ezt pl. nem tudtam, hogy fizetős, köszi!
    és +1
    Inkább foobar-hoz kellenének moduláris "motorok" :D A lejátszásért felelős belső magon kéne fejleszteniük, és plugin szerűen a mag is cserélhető lenne...

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Dorien #41819 üzenetére

    Ezeknek a média lejátszóknak a legnagyobb hiányosságuk a nézet, pontosabban a mappa nézet kiforratlansága. Már a Winamp-al is ez volt a bajom. A Jriver-ben is, legalább megjegyezhetné a legutóbbi nyitott mappát, vagy lehetne benne egy fix mappát beállítani, hogy egyből arra ugorjon, ha megnyitom az Explorer-t, mert ha Playlist-re ugrok egyből összecsukja és kezdhetem előröl. Mert még mindig a mappa nézet lenne a legésszerűbb, de így marad ez a kis kényelmetlenség.

    (Amúgy Playlist-et is Jriver-ben használtam először, Winamp-ban mindig csak Add Folder-el pakolgattam be a zenéket, a Jriver-ben már látom az értelmét, ill. jobban adja magát, hogy így szerkesszem a lejátszandót. Meg a legnormálisabb nézetnek nekem a Car Audio tűnik, csak valamiért mindig duplikálja az előző Playlist-ek tartalmát, ha új fület nyitok, ezt nem tudom, hogy lehetne kivédeni...)

    Ja és nekem nincs ez a "Pane" fül egyik nézetben sem :F , Playlist alatt a lista neve, az Explorer alatt meg a mappa neve látszik a helyén, sehol sem találom, pedig kipróbálnám milyen...

Új hozzászólás Aktív témák