Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KMT

    addikt

    válasz guppy #3718 üzenetére

    Ezek a Program Files és a felhasználó / app data mappában szoktak lenni.

    A statisztikákhoz a legegyszerűbb talán a last.fm.

  • slfln

    senior tag

    válasz guppy #3718 üzenetére

    Hajnal kettőig ment tegnap a Streamer II+, és ezzel a felállással sikerült pirkadatkor a Boards Of Canada - Hi Scores albumával 24bit/96kHz-es minőségben átélni egy kisebb audioorgazmust :D.
    Határozottan nagy előrelépés a DIY PCM2704-re épülő kis dacomhoz képest :DDD.
    A Beyernek néha nem tett jót a Streamer igencsak meleg tónusa, már-már túl langyos lett vele és idegennek hatott helyenként. Valami szárazabb, analitikusabb fejest kellene párosítani hozzá. :U Francba folytathatom az egészet tovább :D.
    A DAC amúgy nagyon hangos, rengeteg kakaót nyom ki magából, a 27mm átmérőjű potit 3-4mm-t kell csavarni a Creeken és már elviselhetetlenül hangos a 32ohmos fejesekkel, a másikkal jóval tovább kellett csavarni ugyanezért a hangerőért.
    Az viszont hervasztó, hogy a két nagyobb iem-em szintjét (Fischer DBA-02, Vsonic GR07) még ez a setup se vérezteti el csúnyán... sőt. : / Már csak egy erősítőt kellene szerezni, ami nem ad le ilyen brutális gain-t mint a Creek és tudnám hallgatni a Streamerrel őket.
    Biosciencegeek ezekben a pillanatokban építi nekem az erőlködőt Kaliforniában hozzájuk, ami annyi naftát ad majd, amennyi kell hozzájuk... Remélem jól sikerül neki. :U

    Az Alessandrot az asszonytól kaptam karácsonyra, mert kíváncsi voltam a 'Grado signature'-re... és ha már lehet akkor abból is egy kicsit másra. Sajnos nem fekszik az ízlésemnek, (ezért a kiváló állapot :D) és nem tudok nyugodtan figyelni a hangjára csak a hajnali órákban, amikor teljes a csend. Annyira nyitott, amennyire csak lehet és minden zajt beenged.
    Egyébként meg nem nagy szám, kuriózumként van csak jelen nálam.
    0 színpad, mindent belenyom az arcodba, agresszív, túl sok és 'szemcsés' közép furcsán színezve, enyhe közép-mély kiemelés, és mindig leheletnyivel a 'sziszegősség' határa alatt egyensúlyzik. Vokálra (nőire főleg), akusztikusra, (zongoradarabokra) nagyon jó élmény volt. Mással eddig mindig leszerepelt nálam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák