Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rauschie

    senior tag

    válasz p_adam #312 üzenetére

    Nézegettem a starving studentet, nem tünik nagyon bonyolultnak, elképzelhető hogy belevágok az összeszerelésbe. Nem vagyok túl nagy szakember, de szeretek bütykölni, ha az anyagárat bebukom az talán még nem akkora katasztrófa. Más kérdés, hogy ha fejleszteni akarok utána, nem lesz egyszerü eladni.
    Tiszta sor, hogy később repülni fog a hangkártya is, de egyelőre azt hiszem a leggyengébb pont az erősítés teljes hiánya. Még régebben letöltöttem az általad említett chesky-féle teszt cd-t, az utolsó tesztben a dobok elég mesterségesen szólnak. Általában a mélyekkel nem vagyok megelégedve, a dobok nem pontosan ott ütnek ahol kell, a zongorának nincsen teste, (illetve de, de nem eléggé), szóval érzem hogy lehetne jobb és ha jól sejtem legtöbbet a hangon egy erősítő dobna.
    Még egy dolog: a 'jobbfajta' sztatikus rendszerek (tehát erősítő+füles) hol kezdődnek árban(van egyáltalán olyanból rosszfajta?)? Mármint olvastam több helyről, hogy egy jó dinamikus fejhallgató+erősítővel már nagyjából ugyanott van az ember, na de az mégis hol van? Tudsz olyan helyet esetleg Budapesten, ahol meg lehetne egy ilyet hallgatni? Igy kezdő szemmel azért egy dinamikus rendszer anyagilag sokkal rugalmasabbnak tünik, értsd: nem kell egészben letenni a nemfeltétlenül kicsi pénzt az asztalra, mindent szépen, sorban egymás után :)

  • selfkin

    csendes tag

    válasz p_adam #312 üzenetére

    sztem nincs olyan, hogy egy fuleshez teljesen felesleges az erosites :) de lehet tevedek.

Új hozzászólás Aktív témák