Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsianett

    tag

    válasz filmstar #28686 üzenetére

    Külső hangkártyának használhatnád a Musiland Monitor US 01-et, a 2012-től kiadott verziót, ez van nekem is, árkategóriájában (európai árszínvonalban annak az 5x-ösében is) verhetetlen. Elég komoly FPGA-ra programozott USB-s jelfeldolgozója van, 192kHz/24 bitre biztosan képes, jó minőségű TI DA konverter dolgozik benne (PCM5102), és USB-s tápja ellenére kiváló szűréssel rendelkezik, így semmiféle zaj nem szűrődik bele a gépből.

    Fejhallgató erősítője is van, 150 ohmos Superlux HD-330-at gond nélkül meghajtja fülsüketítő hangerővel, és az elvileg érzéketlenebb is valamivel (96dB vs. 101dB). Hangminőségben kb. ugyanazt nyújtja mint a TPA6120-as erősítők, csak ezt a TPA6132-t kifejezetten ilyen 5V-os USB-s holmikba találták ki, így nagy impedancián és érzéketlen füleseknél nem biztos hogy elég teljesítményt ad.

    De ha komolyat akarsz, és az általad megadott keretből még van is bőven, akkor SMSL sApII, vagy sApIII. Vagy épített erősítő innen a fórumról.

    [ Szerkesztve ]

  • rsf

    senior tag

    válasz filmstar #28686 üzenetére

    Ha nem akarsz Kínából rendelni akkor tudok segíteni.
    Én találtam egy kínai céget ami audioban utazik és van Angliában és az USA-ban is raktára valamint Paypal-os Webshopja. Angliából 3eFt a szállítás de legalább hamar itt van és van tracking + tuti nincs áfa,vám.
    Ingyen is szállít , de akkor Kinából jön a csomag. 52 féle DAC van az oldalukon.
    Még nem jött meg a csomagom(múlt szerdán rendeltem), de remélem igaz amit írnak.
    Kénytelen voltam külföldön körülnézni, mert itthon majdnem átvert egy kedves fickó.
    Üdv.

    “Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

Új hozzászólás Aktív témák